headerphoto
Start

wrocław

Kraina polskich zamków

Kraina polskich zamków (...) południowo-zachodniej części naszego kraju. Słynie z dużej ilości fascynujących atrakcji historycznych i kulturalnych.Najważniejszym miastem Dolnego Śląska jest Wrocław który ma blisko siedemset tys. zameldowanych. Inne duże miejscowości tego rejonu to: Legnica, Lubin, Jelenia Góra, (...)

Centrum Dolnego Śląska

Centrum Dolnego Śląska (...) Wrocław to metropolia kultury i rozrywki w całej południowej Polsce. Znajduje się tu duża liczba teatrów, galerii sztuki, muzeów i kin, które zapewniają turystom i mieszkańcom szeroką ofertę rozrywkową i kulturalną. Znane imprezy o dużym znaczeniu to np: Festiwal Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Wratislavia Cantans, Era Nowe Horyzonty. Poza nimi istnieją setki miejsc rozrywki, takie jak: kafejki,

Wypoczynek we Wrocławiu

Wypoczynek we Wrocławiu (...) Dla osób nieznających Wrocławia przyjezdnych nie jest już tak łatwo znaleźć tanie noclegi w dobrym miejscu i z usługami dodatkowymi, takimi jak sale konferencyjne.We Wrocławiu istnieje już rywalizacja pomiędzy dużą ilością hoteli, a ich liczba jeszcze (...)